F
E-shop5,10 Lak na vlasy

5,10 Lak na vlasy

5,10 Lak na vlasy

Ekologický sprej na vlasy s arganovým olejem a vitaminem E, vyživuje a má ochranou funkci vlasů

Profesionální sprej na vlasy se silnou fixací, ideální pro všechny typy účesů. Vytváří ochranný lesklý film, který obalí vlasy a ochrání je před vlhkostí a zvlněním bez toho, že by je zatěžoval. Vzácný hydratující arganový olej, bohatý na vitamin E, revitalizuje vlasy a dodává jim lesk. Vlasy fixuje okamžitě a na dlouhou dobu. Nezanechává stopy, i když jej použijete několikrát denně. Lehce se setře. Proud spreje je rovnoměrný a jemný.

Balení:8.4 fl.oz. / 250 ml
Označení:5.10
Kategorie:Péče o vlasy
Použití:Použijte sprej na suché vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm.
Upozornění
Hořlavá kapalina. Chraňte před přílišným teplem, jiskrami, otevřeným ohněm, horkými povrchy. Nekuřte. Uchovejte v chladném a dobře větratelném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte jinak, než jak je uvedeno v návodu. Během použití držte ve svislé poloze.

Cena: 389,00 Kč / 8.4 fl.oz. / 250 ml

Počet:


FacebookSdílet na Facebooku

TwitterSdílet na Twitteru

Popis Fotogalerie Dotaz k výrobku Naleznete v kategoriích
Vyživuje a chrání Profesionální sprej na vlasy se silnou fixací, ideální pro všechny typy účesů. Vytváří ochranný lesklý film, který obalí vlasy a ochrání je před vlhkostí a zvlněním bez toho, že by je zatěžoval. Vzácný hydratující arganový olej, bohatý na vitamin E, revitalizuje vlasy a dodává jim lesk. Vlasy fixuje okamžitě a na dlouhou dobu. Nezanechává stopy, i když jej použijete několikrát denně. Lehce se setře. Proud spreje je rovnoměrný a jemný.